Предмет:

Клас:

Автор: , ,

Вид: ,

Мова навчання: З українською мовою навчання

Створено: Навчальна книга – Богдан, 2014

Для учнів: Основна школа (1-2 ступенів)

Тема «Іменник» з робочого зошита:Українська мова. Робочий зошит. 6 клас / Вид. 5-те, доп. та переробл. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. —152 с.

Робочий зошит з української мови охоплює весь програмовий матеріал для 6-го класу. Посібник відповідає програмі та чинним підручникам: “Українська мова. 6 клас” Єрмоленко С.Я., Сичова В.Т., Жук М.Г. та “Українська мова. 6 клас” Заболотний О.В., Заболотний В.В. Кожна тема містить різнорівневі вправи та завдання, короткі пояснення і закінчується підсумковою роботою. Вправи з ключами, кросворди та інші цікаві завдання допоможуть зробити процес вивчення та засвоєння необхідного матеріалу цікавим і доступним. Для вчителів української мови та учнів 6-го класу.

Онлайн скачати Робочий зошит з Українська мова 6 клас — Заболотний О.В..

Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях — ми виправимо.
А якщо все гаразд — напишіть також відгук та побажання.

4 КОМЕНТАРІ

  1. ДОброго дня! Выдправте. будь ласка. посилання на скачування робочого зошита з української мови 6 клас до підручника Заболотний О.В, Заболотни й В.В.
    Дякую!

  2. Доброго ранку! Знайшла робчий зошит з укр мови (Ткачук) (до підр Заболотного), але ніяк не можу його скачати! Допоможіть будь ласка!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ