Предмет:

Клас:

Автор:

Вид: ,

Мова навчання: З українською мовою навчання

Створено: " С. І. Федун, О. В. Чорний, 2014 Навчальна книга — Богдан, 2014"

Для учнів: Основна школа (1-2 ступенів)

Фрагмент з підручника:Образотворче мистецтво : підручник для 6 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С. І. Федун, О. В. Чорний. — Тернопіль : Навчальна книга — Богдан, 2014. — 176 с.

Підручник є складовою навчально-методичного комплекту «Образотворче мистецтво. 6 клас», до якого входять: підручник «Образотворче мистецтво. 6 клас», альбом-посібник для учнів, 6 клас; уроки образотворчого мистецтва, орієнтовне календарно-тематичне планування та компакт-диск з аудіо- та візуальними матеріалами до всіх уроків. Подання навчального матеріалу з образотворчого мистецтва здійснюється в оригінальній, зручній та доступній формі для учнів основної школи, художньо-педагогічний матеріал розподіляється з урахуванням вікових особливостей учнів, національних мистецько-педагогічних традицій і сучасних тенденцій розвитку національного й світового мистецтва та продовження вітчизняних традицій мистецького розвитку учнів 5-7 класів у системі безперервної художньо-естетичної освіти. Для учнів 6-го класу, вчителів, батьків.

Онлайн скачати Підручник з Образотворче мистецтво 6 клас — Федун С.І..

Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях — ми виправимо.
А якщо все гаразд — напишіть також відгук та побажання.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Доброго дня. Посилання на скачування не має.
    Напс «Онлайн скачати Підручник з Образотворче мистецтво 6 клас – Федун С.І..» — це тільки текст, як і «Онлайн скачати Підручник з Образотворче мистецтво 6 клас – Федун С.І..» під картинкою. А отреклама на початку сторінки і скачування до неї працює!

  2. НЕ знайшла посилання
    Скачати Образотворче мистецтво 6 клас — Федун С.І. Підручник онлайн. НЕ ПРАЦЮЄ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ