Предмет:

Клас:

Автор:

Вид: ,

Мова навчання: З українською мовою навчання

Створено: Єршова А. П., Голобородько В. В., Крижановський О. Ф., 2009 Єршова А. П., Крижановський О. Ф., перероблення, 2015 ТОВ Видавництво «Ранок», 2015

ISBN: 978-617-09-2397-4

Для учнів: Основна школа (1-2 ступенів)

Блок 1. Геометричні фігури. Точка, пряма, промінь, відрізок з посібника: Геометрія. 7 клас :збірник самостійних і контрольних робіт. — Х. : Вид-во «Ранок», 2015. — 80 с.

Збірник самостійних і контрольних робіт з геометрії для 7 класу складений відповідно до нової програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник призначений для поточного й підсумкового оцінювання і коригування динаміки навчальних досягнень учнів у процесі вивчення курсу геометрії 7 класу за підручником А. П. Єршової, В. В. Голобородька, О. Ф. Крижановського «Геометрія. 7 клас». Збірник складається з трьох частин. До частини І увійшли самостійні роботи, поділені на 10 навчальних блоків. Блоки відповідають основним етапам вивчення курсу геометрії 7 класу. До кожного блоку входять 3 самостійні роботи: на готових кресленнях, теоретична та письмова. До частини ІІ включено 5 контрольних робіт, до частини ІІІ — 5 тестів (перший варіант) для підготовки до контрольних робіт. Призначено для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчи­телів математики.

Онлайн скачати Вправа з Геометрія 7 клас — Єршова А. П..

Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях — ми виправимо.
А якщо все гаразд — напишіть також відгук та побажання.

3 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ