Я у світі

Я у світі

Підручники для школи Я у світі 3 клас      - Тагліна О.В.

Я у світі 3 клас ...

Фрагмент з посібника: Зіркова мандрівка. Я і Україна. Варіант 2. Тест-гра для учнів 3-го класу. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2010. — 32 с. — (Серія "Зіркова мандрівка").
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Тагліна О. В.

4 клас Я у...

Для загальноосвітніх навчальних закладів. Автори: Тагліна О. В., Іванова Г. Ж.Ранок, 2015 рік, 144 сторінки
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Беденко М.В.

Я у світі 4 клас ...

Навчально-методичний комплект з предмета «Я у світі» для 4 класу складається з підручника «Я у світі. 4 клас» (авт. Беденко М.В., Заброцька С.Г., Дунець І.Р.) та основних і додаткових навчальних посібників. До основних навчальних посібників входять «Я у світі. Робочий зошит. 4 клас», «Я у світі. Таблиці. 3-4 класи», «Я у світі. Конспекти уроків. 4 клас».
Підручники для школи Я у світі 3 клас      - Бібік Н. М.

Я у світі 3 клас ...

Тестові завдання до теми "Друзі" з посібника: Я у світі. Тестові завдання : 3 кл. : до підр. Бібік Н.М. / Н.О. Будна, Т.В. Гладюк, О.Т. Писарчук. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2014. — 68 с.
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Тагліна О.В.

Я у світі 4 клас ...

Контрольні роботи 2-3 з посібника: Я у світі : Зошит для контролю навчальних досягнень. 4 клас : для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою / О. В. Тагліна, Г. Ж. Іванова. — Харків : Вид-во «Ранок», 2015. — 32 с.
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Беденко М. В.

Я у світі 4 клас ...

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. Автори: Беденко М. В., Заброцька С. Г., Дунець І. Р.Навчальна книга - Богдан, 2015 рік, 176.
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Косовцева Н. А.

Я у світі 4 клас ...

Тест 1 з посібника: Я в мире. 4 класс : отрывные карточки : для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке / Н. А. Косовцева. — Х. : Издательство «Ранок», 2015. — 64 с. — (Серия «Экспресс-контроль»).
Підручники для школи Я у світі 3 клас      - Тагліна О.В.

Я у світі 3 клас ...

Комплект до уроку 3 (презентація ppt + розробка уроку) з посібника: Я у світі. 3 клас: розробки уроків: до підруч. О.В. Тагліної, Г.Ж. Іванової
Підручники для школи Виховна робота Я у світі 3 клас      - Назаренко А. А.

3 клас Виховна...

Розклад дзвінків, розклад уроків, розклад канікул, графік перевірних робіт та частина календарного планування до посібника Українська мова (за підручником М. C. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської) з посібника: Календарне планування для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. 3 клас / Уклад. А. А. Назаренко, В. І. Лиженко. — Х. : Видавництво «Ранок», 2015. — 112 с.
Підручники для школи Я у світі 4 клас      - Беденко М.В.

4 клас Я у...

До цієї групи входять посібники, які, за допомогою різноманітних завдань і вправ, допомагають краще освоїти навчальний матеріал та підготуватись до контролю знань.

Оновленно