Предмет:

Клас:

Автор: ,

Мова навчання: З українською мовою навчанняЗ російською мовою навчанняЗ польською мовою навчанняЗ угорською мовою навчанняЗ молдовською мовою навчанняЗ кримськотатарською мовою навчанняЗ румунською мовою навчання

Створено: Конспект уроку

Для учнів: Основна школа (1-2 ступенів) Старша школа (3-тя ступінь | ліцеї | гімназії)З поглибленим вивченням предмета

Тема. Елементарні засоби компонування простих форм на площині. Створення композиції з крапок, ліній, плям. Правила користування гуашевими фарбами та пензлем.

Мета. Дати поняття про елементарні засоби компонування простих форм на площині. Вчити правильно визначати положення аркуша паперу (горизонтальне, вертикальне); рівномірно заповнювати зображенням площину аркуша; створювати певний за характером образ графічними засобами. Вчити користуватися гуашевими фарбами.Розвивати просторове уявлення, логічне мислення. Удосконалювати навички роботи графічними засобами.Виховувати інтерес до творів образотворчого мистецтва та художньої діяльності.Обладнання для вчителя. Демонстраційний матеріал (фото та репродукції картин з краєвидами у горизонтальному та вертикальному положеннях). Ілюстративний матеріал із зображенням салютів.Обладнання для учнів. Альбом, воскові олівці, гуашеві фарби, пензлі, посудина з водою, рамки-шаблони, роздатковий ілюстративний матеріал.

Онлайн скачати Конспекти уроків з Образотворче мистецтво 1 клас — Трач С.К..

Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях — ми виправимо.
А якщо все гаразд — напишіть також відгук та побажання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ