Коршунова О. В.

Коршунова О. В.

Підручники для школи Алгебра 7 клас      - Мальований Ю.І.

Сходинки до інформатики 2 клас ...

У статті описано використання опорних схем у курсі інформатики. 2 клас. Наведені приклади завдань для організації проектної діяльності.
Підручники для школи Інформатика 2 клас      - Коршунова О. В.

Інформатика 2 клас ...

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. Автори: Коршунова О. В.Генеза, 2012 рік, 112 сторінок.
Підручники для школи Інформатика 3 клас      - Коршунова О. В.

Інформатика 3 клас ...

Для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою. Автори: Коршунова О. В.Генеза, 2014 рік, 176 сторінок.Гриф: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України - наказ МОН України від 17.07.2013 р. № 994
Підручники для школи Сходинки до інформатики 3 клас      - Коршунова О. В.

Сходинки до інформатики 3 клас ...

Орієнтовний календарний план з посібника: Інформатика : конспекти уроків : 3 клас : до підручн. О.В. Коршунової / О.Р. Кульматицька. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2014. — 72 с.
Підручники для школи Сходинки до інформатики 2 клас      - Коршунова О. В.

Сходинки до інформатики 2 клас ...

Демо-версія програмно-методичного комплекту, що містить конспекти уроків та дидактичні матеріали до них у вигляді документів MasterTool.
Підручники для школи Сходинки до інформатики 2 клас      - Коршунова О. В.

Сходинки до інформатики 2 клас ...

Фрагмент з робочого зошита:Стежинки до інформатики: робочий зошит : 2 клас / О.Р. Кульматицька. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2013. — 72 с. Кульматицька О. — Тернопіль : Навчальна книга — Богдан, 2013. — 72 с.

Оновленно