Конспекти уроків

Конспекти уроків

Образотворче мистецтво 1 клас — Трач С. К. Конспект уроку

Онлайн скачати Конспекти уроків з Образотворче мистецтво 1 клас - Трач С. К.. Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях - ми виправимо. А якщо все гаразд - напишіть також відгук...
Підручники для школи Образотворче мистецтво 2 клас      - Резніченко М. І.

Образотворче мистецтво 2 клас ...

Фрагмент з підручника:Образотворче мистецтво : підручник для 2 кл. загальноосвіт. навч. закл. / С.К. Трач, М.І. Резніченко. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2012. — 128 с.
Підручники для школи Образотворче мистецтво 1 клас      - Резніченко М. І.

Образотворче мистецтво 1 клас ...

Фрагмент з підручника:Образотворче мистецтво: підручник для 1 кл. загальноосвіт навч. закл. / С.К. Трач, М.І. Резніченко. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2012. — 128 с.
Підручники для школи Музичне мистецтво 5 клас      - Кондратової Л. Г.

Музичне мистецтво 5 клас ...

Безкоштовна програма, що дозволяє відкривати документи у форматі MasterTool (.mtt) та використовувати їх (демонструвати інтерактивні навчальні матеріали, запускати і виконувати тести, вправи та інші завдання, зберігати результати тестування, роздруковувати навчальні матеріали тощо). Також ця система надає всі засоби для роботи з інтерактивною дошкою (інструменти малювання, засоби керування зображенням, можливість викликати зовнішні програми та екранну клавіатуру, створювати зображення розграфлених дощок).

Оновленно