Предмет:

Клас:

Автор: , , , ,

Вид: ,

Мова навчання: З українською мовою навчання

Створено: Бродський Я.С., Гречук В.Ю., Павлов О.Л., Сліпенко А.К., 2005 Навчальна книга - Богдан, макет, художнє оформлення, 2005

Для учнів: Основна школа (1-2 ступенів)

Розділ 2 “Паралельність прямих і площин” з посібника: Стереометрія у старшій школі. Посібник для вчителя. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2005. — 404 с.

Пропонований посібник присвячено проектуванню вивчення геометрії в 10-11 класах. У цьому виданні для кожної теми визначені основна мета і базовий рівень навчання, наведені загальні методичні рекомендації, в яких пояснюються особливості викладу матеріалу, розставляються наголоси, визначаються пріоритетні питання, яким слід приділити найбільше уваги на уроках, наводяться рекомендації щодо планування вивчення навчального матеріалу, методичні розробки тем, підтем, поради і матеріали для контролю та ін. Значне місце займають методичні рекомендації щодо використання контрольних запитань і задач з підручника, а також дидактичних матеріалів. Для базових задач наведено повні розв’язання, а для решти — стислі або вказівки щодо їхнього розв’язування.

Онлайн скачати Методика викладання з Геометрія 10 клас – Афанасьєва О.М..

Увага!!! Якщо НЕ знайшли як завантажити та посилання півідомте нас в коментарях – ми виправимо.
А якщо все гаразд – напишіть також відгук та побажання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ